Jacek Świderski

Członek Zarządu

Doświadczony i utytułowany projektant szeregu najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie, od kwietnia 2018 członek zarządu firmy Juvenes Projekt. W 1992 r. ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 1992 do 2018 pracował w pracowni Kuryłowicz & Associates, od 1996 jako projektant – associate.

Współtworzył między innymi zrealizowane projekty: FUJI FILM Polska, fabryka wiązek kablowych LUCAS SEI w Lesznie, fabryka kosmetyków  AVON w Garwolinie, modernizacje obiektów dla PEPSICO Poland, budynek biurowy Gdańska w Warszawie, budynek biurowy FOCUS w Warszawie, fabryka STARFAM – CHANTELLE w Starachowicach, fabryka SEWS w Rawiczu, fabryka TRW – Lucas VARITY w Gliwicach, budynek biurowy – siedziba firmy AVON COSMETICS w Warszawie, fabryka kosmetyków AVON w Rosji, zespół mieszkaniowy MENOLLY na terenie dawnej Elektrociepłowni Powiśle w Warszawie, dom handlowy VITKAC przy ul Brackiej w Warszawie, budynek biurowy z galerią handlową PLAC UNII przy ul. Puławskiej w Warszawie, wysokościowy budynek biurowy Q22 w Warszawie, zespół budynków WTW i The TIDES w Warszawie, a także obecnie realizowany zespół budynków biurowych SPARK na warszawskiej Woli.

Współautor wielu projektów konkursowych, umiejętnie łączący silną osobowość twórczą z komercyjnym spojrzeniem na proces inwestycyjny.