Kompleksowa obsługa inwestycji

Przedmiotem działalności Spółki JUVENES, założonej w 1995 r. jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych, sprawowanie zastępstwa inwestycyjnego, organizacja finansowa procesów inwestycyjnych, sprzedaż mieszkań i powierzchni komercyjnych oraz projektowanie we wszystkich branżach budowlanych.
Oprócz własnych przedsięwzięć budowlanych spółka prowadzi usługi inżynierskie w oparciu o stały, sprawdzony zespół inspektorów nadzoru, własne biuro inżynierskie zajmujące się kontrolą procesu budowlanego oraz rzeczoznawców z wiodących w branży budowlanej ośrodków naukowych i akademickich. W toku realizacji inwestycji firma wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie przygotowania, budowy i eksploatacji szeregu obiektów komercyjnych i mieszkaniowych, realizowanych dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów i instytucji finansowych.
Dział finansowy spółki zapewnia przygotowanie i kontrolę realizacji budżetów inwestycji budowlanych. Firma może podjąć się przygotowania niezbędnych analiz, organizacji finansowania i wyszukiwania partnerów inwestycyjnych.